SNEŽAK IN FANTIČ
Vlečem na plano še nekaj neobjavljenega iz zaloge. :) Na 52cct je ta teden izziv na temo sneženi mož. Izrezala sem si nekaj belih kartončkov in jih, s pomočjo prozorne folije in modre barve, naključno napackala z barvo. Ko se je posušilo, sem poškropila še z zlato barvo. Dve beli osnovi sem po robovih posenčila z modro barvo, nato pa dodala napackane kartončke. Na eno voščilnico sem prilepila snežaka in na senco odtisnjen večji napis, na katerega sem dodala še zastavico. Na drugo voščilnico sem z rjavo odtisnila še naključen vzorec in tja prilepila fantiča z darilom. V zgornji desni kot sem dodala le še zastavico z voščilom. Preprosti voščilnici na 1-2-3. :) Hvala, da ste si pogledali mojo objavo. Vsem se najlepše zahvaljujem za vsak obisk mojega bloga in še posebej tistim, ki me z lepimi besedami pobožate v komentarjih ob objavah. Voščilnico dodajam: - k izzivu na 52cct - Podrobnejši seznam pripomočkov: - bel papir, 300 g (Mondi) - bel papir, ...







