Preskoči na glavno vsebino

Objave

Prikazano

SNEŽAK IN FANTIČ

Vlečem na plano še nekaj neobjavljenega iz zaloge. :)  Na 52cct je ta teden izziv na temo sneženi mož.  Izrezala sem si nekaj belih kartončkov in jih, s pomočjo prozorne folije in modre barve, naključno napackala z barvo. Ko se je posušilo, sem poškropila še z zlato barvo.  Dve beli osnovi sem po robovih posenčila z modro barvo, nato pa dodala napackane kartončke. Na eno voščilnico sem prilepila snežaka in na senco odtisnjen večji napis, na katerega sem dodala še zastavico.  Na drugo voščilnico sem z rjavo odtisnila še naključen vzorec in tja prilepila fantiča z darilom. V zgornji desni kot sem dodala le še  zastavico z voščilom.  Preprosti voščilnici na 1-2-3. :) Hvala, da ste si pogledali mojo objavo. Vsem se najlepše zahvaljujem za vsak obisk mojega bloga in še posebej tistim, ki me z lepimi besedami pobožate v komentarjih ob objavah. Voščilnico dodajam: - k izzivu na 52cct   - Podrobnejši seznam pripomočkov: - bel papir, 300 g (Mondi) - bel papir, ...

Najnovejše objave

UPORABA NEGATIVA

KOLO IN ŠPANSKI BEZEG

POP-UP BOGATA VOŠČILNICA

MOŠKA VOŠČILNICA Z DISTRESSI IN PLASTIČNO ŠABLONO

FANTOVSKA ZA OBHAJILO 2

AKVARELNO BARVANJE EMBOSIRANEGA MOTIVA

KMET, KRUH, POTICA

PAPIRČKARICE: #120 RIBE KOT GLAVNI MOTIV