SNEŽAK IN FANTIČ
Vlečem na plano še nekaj neobjavljenega iz zaloge. :) Na 52cct je ta teden izziv na temo sneženi mož.
Izrezala sem si nekaj belih kartončkov in jih, s pomočjo prozorne folije in modre barve, naključno napackala z barvo. Ko se je posušilo, sem poškropila še z zlato barvo.
Dve beli osnovi sem po robovih posenčila z modro barvo, nato pa dodala napackane kartončke. Na eno voščilnico sem prilepila snežaka in na senco odtisnjen večji napis, na katerega sem dodala še zastavico.
Na drugo voščilnico sem z rjavo odtisnila še naključen vzorec in tja prilepila fantiča z darilom. V zgornji desni kot sem dodala le še zastavico z voščilom.
Preprosti voščilnici na 1-2-3. :)
Hvala, da ste si pogledali mojo objavo. Vsem se najlepše zahvaljujem za vsak obisk mojega bloga in še posebej tistim, ki me z lepimi besedami pobožate v komentarjih ob objavah.
Voščilnico dodajam:
- k izzivu na 52cct
-
Podrobnejši seznam pripomočkov:
- bel papir, 300 g (Mondi)
- bel papir, 200 g (Mondi)
- izrezka iz seta Jolly Season Mix, CC-C79-JS-13 (Craft O'Clock)
- Distress ink: tumbled glass
- zlata barva iz seta Starry Colors, Gansai Tambi, MC20SC/6V (Kuretake)
- tekoče lepilo Tacky Glue
- štampiljka in rezalna šablona iz seta Pošiljam ti (Najlepši par)
- štampiljke iz seta:
* Na poti k tebi (Najlepši par)
*
- rezalne šablone:
* Mi imamo se fajn (Najlepši par)
* Vesela pošta (Najlepši par)














_(1).jpg)
Komentarji
Objavite komentar