SNEŽAK IN FANTIČ

Vlečem na plano še nekaj neobjavljenega iz zaloge. :) Na 52cct je ta teden izziv na temo sneženi mož. 

Izrezala sem si nekaj belih kartončkov in jih, s pomočjo prozorne folije in modre barve, naključno napackala z barvo. Ko se je posušilo, sem poškropila še z zlato barvo. 

Dve beli osnovi sem po robovih posenčila z modro barvo, nato pa dodala napackane kartončke. Na eno voščilnico sem prilepila snežaka in na senco odtisnjen večji napis, na katerega sem dodala še zastavico. 


Na drugo voščilnico sem z rjavo odtisnila še naključen vzorec in tja prilepila fantiča z darilom. V zgornji desni kot sem dodala le še zastavico z voščilom. 



Preprosti voščilnici na 1-2-3. :)


Hvala, da ste si pogledali mojo objavo. Vsem se najlepše zahvaljujem za vsak obisk mojega bloga in še posebej tistim, ki me z lepimi besedami pobožate v komentarjih ob objavah.


Voščilnico dodajam:

- k izzivu na 52cct 


-


Podrobnejši seznam pripomočkov:

- bel papir, 300 g (Mondi)

- bel papir, 200 g (Mondi)

- izrezka iz seta Jolly Season Mix, CC-C79-JS-13 (Craft O'Clock) 

- Distress ink: tumbled glass

zlata barva iz seta Starry Colors, Gansai Tambi, MC20SC/6V (Kuretake)

- tekoče lepilo Tacky Glue

- štampiljka in rezalna šablona iz seta Pošiljam ti (Najlepši par)

- štampiljke iz seta:

    * Na poti k tebi (Najlepši par)

    *

- rezalne šablone:

    * Mi imamo se fajn (Najlepši par)

    * Vesela pošta (Najlepši par)

Komentarji

NAJVEČ OGLEDOV V PRETEKLEM LETU